REZULTATI SA II DRŽAVNOG TAKMIČENJA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA IZ OBLASTI MUZIČKE UMJETNOSTI 3. I 4. MAJ 2023.g.
KLARINET- I kategorija
1. Milica Jevrić- I razred, klasa Goran Turkalj- II MJESTO- 90,66 bodova, klavirska saradnja Lidija Molčanova
SAKSOFON- I kategorija
1.Adrian Gebauer- I razred, klasa Goran Turkalj- I MJESTO- 96,99 bodova, klavirska saradnja Lidija Molčanova
SAKSOFON- II kategorija
1.Teodora Božović- IV razred, klasa Goran Turkalj- I MJESTO- 96,98 bodova, klavirska saradnja Nikola Vučković
OBOA- I kategorija
1.Valentina Nikolić- II razred, klasa Nadica Ristić Simović- I MJESTO- 97,99 bodova, klavirska saradnja Maša Cupara
OBOA- II kategorija
1.Irina Klakor- III razred, klasa Nadica Ristić Simović- I MJESTO- 100 BODOVA, klavirska saradnja Nikola Vučković
2.Lana Đuričić- III razred, klasa Nadica Ristić Simović- I MJESTO- 100 BODOVA, klavirska saradnja Nikola Vučković
TRUBA- I kategorija
1.Marko Minić- I razred, klasa Erik Šemrov- II MJESTO- 90,32 boda, klavirska saradnja Maša Cupara
TRUBA- II kategorija
1.Igor Petković- III razred, klasa Erik Šemrov- II MJESTO- 90,64 boda, klavirska saradnja Nikola Vučković
FLAUTA- I kategorija
1. Anđela Vlaović- II razred, klasa Bruna Matijević- I MJESTO- 95,32 boda, klavirska saradnja Nikola Vučković
KLAVIR- II kategorija
1.Anja Sekulić- IV razred, klasa Gabriella Aksamit- I MJESTO- 99,66 bodova
2.Filip Ćulibrk- IV razred, klasa Gabriella Aksamit- II MJESTO- 99,33 boda
3.Matija Molčanov- III razred, klasa Oleksij Molčanov- Potvrda za učešće
ANALIZA MUZIČKIH OBLIKA- II kategorija
1.Irina Klakor- III razred, klasa Danko Kuč- Potvrda za učešće
KAMERNI ANSAMBLI ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE- I kategorija
1. Anđela Vlaović- flauta- II razred
Valentina Nikolić- oboa- II razred
Antonija Vidović- klavir- I razred
klasa Pina Bubanja I MJESTO- 95,98 bodova
KAMERNI ANSAMBLI ORIGINALNE I TRANSKRIBOVANE KOMPOZICIJE- II kategorija
1.Jovana Klakor- flauta- IV razred
Maxima Tara Petrović- violina- IV razred
Nađa Perović- klavir- III razred
klasa Žana Lekić II MJESTO- 91,66 bodova
2.Lana Đuričić- oboa- III razred
Matija Molčanov- Klavir- III razred
Mykola Luts- violina- II razred
klasa Žana Lekić III MJESTO- 88,66 bodova