REZULTATI XLVIII MUZIČKOG FESTIVALA MLADIH CRNE GORE
CETINJE 28. 29.30. april 2023.g.
- UDARALJKE- I kategorija
- Ksenija Ćirković- II razred- klasa: Oliver Nedović- II NAGRADA- 94,33 boda
- UDARALJKE – II kategorija
1. Kristijan Fažo- IV razred- klasa: Oliver Nedović- II NAGRADA- 92 boda 2.Ognjen Prodanović- III razred- klasa: Oliver Nedović- DIPLOMA UČEŠĆA- 86,66 bodova
- UDARALJKE- III kategorija
1. Pavle Samardžić - V razred- klasa: Oliver Nedović- III NAGRADA- 88,66 bodova 2.Sava Popović- V razred- klasa: Oliver Nedović- DIPLOMA UČEŠĆA- 87,66 bodova 3.Sava Božović- V razred- klasa: Oliver Nedović- DIPLOMA UČEŠĆA- 87,33 boda
- KAMERNI ANSAMBLI, originalne kompozicije, II kategorija
1. Sofia Franović- VIII razred- violina Ece Dora Taskent- VII razred violina Sofia Verhovskaya- VIII razred- klavir Klasa: Nevila Klakor, Lidija Molčanova- PRVA NAGRADA- 100 BODOVA
- KAMERNI ANSAMBLI, originalne i transkribovane kompozicije, II kategorija
1. Damjan Pajović- VIII razred- flauta Maša Samardžić- VII razred- flauta Francesca Lesjak- VIII razred- flauta Isidora Babić- VII razred flauta Klasa: Bruna Matijević, Dunja Nikolić- DRUGA NAGRADA- 97 bodova
2. Maša Samardžić- VII razred- flauta Lora Pean- VIII razred- flauta Ekaterina Žakulina- VII razred- klavir Klasa: Pina Bubanja, Lidija Molčanova- DIPLOMA UČEŠĆA- 95 bodova
- KLARINET- I kategorija
1. Marija Samardžić- V razred- klasa: Aleksandra Samardžija,PRVA NAGRADA- 99 b 2.Lana Vorotović- IV razred- klasa: Aleksandra Samardžija, TREĆA NAGRADA- 95 b 3.Lina Pezelj- IV razred- klasa: Aleksandra Samardžija, DIPLOMA UČEŠĆA- 91,66 b Korepetitorka: Linda Poznanović
- KLARINET- II kategorija
1. Ana Klakor- VII razred- klasa: Aleksandra Samardžija, PRVA NAGRADA- 97,66 bodova Korepetitorka: Linda Poznanović
- FLAUTA- II kategorija
1. Maša Samardžić- VII razred- klasa: Bruna Matijević, DRUGA NAGRADA- 90 bodova Korepetitorka: Linda Poznanović
- FLAUTA- III kategorija
1.Francesca Lesjak- VIII razred- klasa: Dunja Nikolić- DRUGA NAGRADA-97,50 bodova Korepetitorka: Linda Poznanović
- TRUBA- I kategorija
1. Milica Pejović- V razred- klasa: Erik Šemrov, TREĆA NAGRADA- 88 bodova Korepetitorka: Linda Poznanović
- TRUBA- II kategorija
1.Lucija Račeta- VI razred- klasa: Erik Šemrov, DRUGA NAGRADA- 90,25 bodova Korepetitork: Linda Poznanović
- HORNA- I kategorija
1. Dražen Fažo- V razred- klasa Dijana Sindik, PRVA NAGRADA- 98 bodova Korepetitorka - Linda Poznanović
- HORNA- II kategorija
1.Teodora Drakul- VI razred- klasa Dijana Sindik, PRVA NAGRADA- 97 bodova 2.Irina Kovačević- VI razred- klasa Dijana Sindik, DRUGA NAGRADA-97 bodova 3.Vanja Dobrović- VI razred- klasa Dijana Sindik, TREĆA NAGRADA-88,33 boda 4.Lara Vučinović- VI razred- klasa Dijana Sindik, DIPLOMA UČEŠĆA-86,33 boda Korepetitorka - Linda Poznanović
- TROMBON- III kategorija
1.Nikola Skupnjak- IX razred- klasa: Meša Kerović- PRVA NAGRADA- 97,33 boda 2.Uroš Lakić- VIII razred- klasa: Meša Kerović- TREĆA NAGRADA- 88,66 bodova Korepetitorka: Linda Poznanović