Ponosni na našu bivšu učenicu Martinu Kovačević

“Na svečanosti su dodijeljene studentske nagrade najboljim studentima koji studiraju na fakultetima sa sjedištem u Prijestonici. Na prijedlog Vijeća fakulteta, kao i studentima koji imaju prebivalište u Prijestonici, a studiraju u Crnoj Gori i inostranstvu.Nagrađena je Marija Ristić, studentkinja master studije na Fakultetu dramskih umjetnosti, čiji je ostvareni uspjeh u prethodnoj godini studija 10,00, studentkinja master studija na Fakultetu za crnogorski jezik i književnost Mirjana Marković, čiji je indeks uspjeha 10,00, studentkinja druge godine Muzičke akademija Martina Kovačević (9,77) i Iva Gopčević Čelanović, studentkinja treće godine Fakulteta likovnih umjetnost (9,76).” 


VIVUM (Vrijednosti i vrline u muzici)
Dvorana “Park”, Herceg Novi 7.11.2023.g.